Двигун

Повний спектр послуг з обслуговування автомобілів Корейського та Японського виробництва на правому березі Києва.

Знижка 5% - 15% постійним клієнтам від обсягу робіт

Ціни на послуги з обслуговування двигуна

Діагностика двигуна від 200 грн.
Заміна водяної помпи від 400 грн.
Капітальний ремонт двигуна від 11000 грн.
Ремонт головки блоку циліндрів (ГБЦ) від 6000 грн.
Заміна термостату від 240 грн.
Заміна радіатора охолодження від 400 грн.
Заміна прокладання блоку циліндрів (ГБЦ) від 1600 грн.
Заміна ланцюга ГРМ від 800 грн.

Ремонт двигуна Kia

Автомобілі від компанії Kia є досить популярними і затребуваними, оскільки вони надають комфорт, якість, а також продуманість всіх деталей. Двигуни – це найважливіший елемент автомобіля, він повинен працювати надійно, без перебоїв, навіть при тривалій експлуатації. Похибки у функціонуванні можуть негативно позначитися на експлуатуванні інших складових автомобіля, що спричинить нові поломки. Тому, затягувати з ремонтом транспортного засобу не можна, бо в іншому випадку ви отримаєте ще більші проблеми і фінансові витрати. Вчасно виявлена і виправлена неполадка дає змогу істотно заощадити, тому досвідчені автомобілісти вважають за краще регулярно проходити технічне обслуговування. Якщо ви не любите періодично відправляти машину на ТО, вам необхідно проявляти уважність і вміння швидко реагувати.

Ознаки поломки двигуна

Щоб визначити наявність пошкодження, необхідно звернути увагу на такі фактори:

  1. Зменшення потужності та продуктивності. Цей показник знижується, витрата бензину збільшується, через це ви втрачаєте пристойну суму. Це викликано накопиченням нагару в камерах згоряння і у випускній системі. Вирішується – це простим прочищенням, але для цього необхідно мати спеціальне обладнання.
  2. Підвищена витрата оливи і занадто димний вихлоп. Це ознака – викликана несправністю роботи поршневої системи і пошкодженні гільз циліндрів. Димний і брудний вихлоп – ознака проблем із паливною апаратурою або ж просто наслідок використання бензину низької якості.
  3. Зниження тиску кінця стиснення, з’являється через вихід з ладу кілець, гільз і поршневих циліндрів, або ж ослабли гайки і кріплення. Вчасно не замінені витратні предмети, такі як прокладки та інші гумові елементи, можуть вивести з ладу вищеописані елементи.
  4. Стуки і нехарактерні звуки – це найяскравіші ознаки виходу з ладу клапанних пружин або ж заїдання клапанів. Ознака може відноситься до будь-яких інших неполадок, саме тому потрібно регулярно віддавати авто в сервіс “V-Service” (який знаходиться в Києві) для проведення детального технічного огляду. Після ретельної перевірки, виявляються всі помилки і замінюються, ремонтуються зношені деталі. Якщо в потрібний момент знайти запчастини або витратні матеріали, термін служби яких добігає кінця, можна уникнути більшої поломки і великих витрат.

Ремонт двигуна Hyundai

Транспортні засоби від південнокорейського виробника Hyundai – вибирають люди, які люблять надійність і практичність, за приємною ціною. Хоч у комплектуючих даних автомобілів великий запас міцності, вітчизняні траси і дороги в Києві та інших регіонах не залишають їм і шансу. У двигуна з’являються нові проблеми, через вихід з ладу інших систем і складових. Через збої в роботі, автомобіль може просто відмовитися їхати, в самій невідповідній ситуації, виклик буксира і капітальний ремонт обійдуться вам в копієчку, тому потрібно стежити за тими чи іншими показниками.
Сучасні машини Hyundai відрізняються не тільки надійністю, а й інтеграцією сучасних технологій. У наші дні, в транспортному засобі є безліч датчиків, які відстежують стан і показники тих чи інших систем.

У разі несправності на панелі виводитися характерною повідомлення, три найпопулярніших:

  1. Низький рівень масла. Якщо це повідомлення з’являється регулярно, у вас некоректно функціонує система поршнів.
  2. Перевірте двигун – це повідомлення означає, що вам потрібно скоріше звернутися в сервіс. В іншому випадку, вам загрожує повний ремонт, який коштуватиме дуже великих грошей.

Низький тиск масла. Проблема може бути викликана багатьма комплектуючими, тому потрібно проводити більш точну діагностику авто.

Повідомлення можуть з’являтися і англійською мовою, вони відстежують не тільки двигун, а й працездатність багатьох інших елементів. Якщо у вас немає знання англійської, просто скористайтеся перекладачем, або ж прямуйте на консультацію до сервісу технічного обслуговування та ремонту “Бренд”.

Потрібно розуміти, що двигун – це складний налагоджений механізм, пошкодження або некоректне функціонування якого, тягне за собою величезні проблеми для автомобіля. Не можна закривати очі на подібні проблеми, бо вони тягнуть за собою більш складні неполадки. Не варто забувати, що ви учасник дорожнього руху, експлуатуючи поламаний транспорт, ви піддаєте великому ризику не тільки себе і пасажирів, а й усіх інших водіїв і навіть пішоходів. Якщо ви боїтеся віддати за ремонт велику суму, звертайтеся в сервіс “Бренд”, де всі комплектуючі та послуги надаються за прозорим прайсом, без найменших націнок.

Оцініть послугу

Схема роботи

Для початку співробітництва необхідно лише заповнити заявку на технічне обслуговування

Заявка на сайті

Заповнивши форму Ви залишаєте заявку на надання послуг

 Заявка на сайті

Дзвінок від менеджера

Наш менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей за Вашою заявкою

Дзвінок від менеджера

Підтвердження заявки

Прорахунок вартості та часу на технічне обслуговування Вашого автомобіля

Постійним клієнтам знижка від 5% до 15%

Щоб стати нашим постійним клієнтом надішліть заявку на перше ТО