Клімат контроль

Повний спектр послуг з обслуговування автомобілів Корейського та Японського виробництва на правому березі Києва.

Знижка 5% - 15% постійним клієнтам від обсягу робіт

Ціни на послуги з обслуговування системи клімат-контролю

Діагностика системи кондиціювання від 60 грн.
Заправка кондиціонера від 500 грн.
Очищення системи кондиціювання від 140 грн.
Заміна радіатора опалення від 480 грн.
Заміна компресора від 500 грн.
Ремонт системи охолодження від 100 грн.

Клімат-контроль Kia

Машини від компанії Kia, так як і Hyundai робляться в Південній Кореї, системи клімат-контролю також притаманні більшості представників модельних рядів. Модулі мають схожу будову, в поломках також спостерігається подібний характер.

Як часто потрібно проводити перевірку кондиціонера?

Найкраще відправляти авто на діагностику кожні 3 місяці, найважливіші перевірки робляться перед літом і взимку, оскільки фахівець відстежує готовність механізму працювати в нових погодних умовах. Після закінчення того чи іншого сезону, додаткова перевірка допоможе дізнатися: чи немає пошкоджень та інших негативних наслідків від активного функціонування клімат-контролю.

Чому механізм виходить з ладу?

 • Поява корозії на складових, а також контактах.
 • Агресивний вплив з боку зовнішнього середовища. Багато комплектуючих не призначені для експлуатації в умовах суворого вітчизняного клімату. У Києві спостерігаються більш спокійні зими, але все-таки апаратура не витримує навантаження.
 • Знос через певний час експлуатації.
 • Попадання в систему сторонніх предметів та іншого сміття, такого як бруд, пил, каміння та інші. Після цього кондиціонер просто забивається.
 • Несвоєчасна заміна підшипників та інших витратних предметів. Економлячи на дрібницях, водій ризикує втратити великі гроші на усунення неполадок, які викликані банальними розхідниками. Такі деталі мають невеликий термін служби, тому за їхнім станом необхідно уважно стежити і вчасно замінювати.

Які послуги користуються великим попитом у водіїв Hyundai і KIA?

Згідно зі статистикою сервісу “V-Service”, що в Києві, любителі корейських транспортних засобів найчастіше користуються:

 1. Комп’ютерною перевіркою всіх складових системи клімат-контролю.
 2. Заміною трубок.
 3. Промиванням і чищенням комплектуючих від пилу і бруду.
 4. Аргонним зварюванням.
 5. Обробкою системи випарника.
 6. Відновленням і заміною компресорів.
 7. Перевіркою і заміною витратних предметів, підшипників і гумових прокладок.
 8. Підготовкою системи до функціонування в нових кліматичних умовах.

Клімат-контроль Hyundai

У наші дні автомобілі марки Hyundai виділяються на тлі інших виробників високою увагою до впровадження сучасних технологій і різних комп’ютеризованих систем. Багато автолюбителів віддають перевагу автомобілям від південнокорейських компаній, так як вони надають більший комфорт і можливості. У сучасних реаліях великої популярності набула функція клімат-контролю, без неї не обійдеться практично жодне авто, як мінімум в одній комплектації. Цей електронний агрегат здатний підтримувати в салоні потрібну температуру, підвищувати градус у холодну пору і служити кондиціонером у теплу. Клімат-контроль, як і будь-яка інша електроніка, через певний термін часу може вийти з ладу, причиною можуть стати важкі умови експлуатації, механічні пошкодження, або ж просто вичерпаний запас міцності.

Щоб уникнути серйозних проблем з цим модулем, необхідно проходити технічне обслуговування та інші перевірки на регулярній основі. Спеціаліст зможе вчасно виявити неполадку і усунути її, щоб вона не переросла в щось більше і не нашкодила іншим системам і електричним вузлам в автомобілі.

Діагностика

Перш ніж приступати до ремонту, необхідно провести якісну комп’ютерну діагностику. Для цього використовується спеціальне обладнання, яке є далеко не у всіх сервісних центрах у Києві. Сервіс “V-Service” виділяється на тлі конкурентів, оскільки на даній станції ТО є все необхідне для проведення якісного і швидкого обслуговування електроніки та інших складових транспортного засобу.

Слабкі місця клімат-контролю

Згодом стали відомі елементи, які найчастіше підводять кондиціонування в машині. До їх числа входять:

 • Вихід з ладу радіатора, нерідко проблема пов’язана з механічним впливом на елемент.
 • Поломка підшипника компресорного шківа, цей розхідник потребує регулярної заміни, оскільки має невеликий запас міцності.
 • Витік фреону, може бути викликаний банальним заводським браком або ж зносом деталей.
  Розгерметизація системи.

Вручну виявити ці проблеми дуже складно, саме тому багато автолюбителів звертаються в сервіси, щоб провести повноцінний комп’ютерний огляд. Після завершення діагностики фахівець видає повноцінний звіт, в якому зазначено стан модулів, а також можливі шляхи ремонту пошкоджень, якщо такі є.

Витратні матеріали та інші запчастини рекомендується замінювати виключно на оригінальні, віддаючи перевагу дешевшим аналогам ви піддаєте кондиціонер автомобіля великому ризику.

Оцініть послугу

Схема роботи

Для початку співробітництва необхідно лише заповнити заявку на технічне обслуговування

Заявка на сайті

Заповнивши форму Ви залишаєте заявку на надання послуг

 Заявка на сайті

Дзвінок від менеджера

Наш менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей за Вашою заявкою

Дзвінок від менеджера

Підтвердження заявки

Прорахунок вартості та часу на технічне обслуговування Вашого автомобіля

Постійним клієнтам знижка від 5% до 15%

Щоб стати нашим постійним клієнтом надішліть заявку на перше ТО