Паливна система

Повний спектр послуг з обслуговування автомобілів Корейського та Японського виробництва на правому березі Києва.

Знижка 5% - 15% постійним клієнтам від обсягу робіт

Ціни на послуги з обслуговування паливної системи

Діагностика паливної системи від 100 грн.
Промивання системи упорскування від 150 грн.
Заміна паливного фільтра від 50 грн.
Заміна бензинової форсунки від 100 грн.
Заміна дросельної заслінки від 316 грн.

Паливна система Kia

Автомобілі від компанії Kia з тих чи інших причин вибирають багато жителів України. Як і будь-яку іншу техніку машини потрібно ретельно обслуговувати і проводити діагностику. У транспортному засобі є безліч складних систем, що складаються з менших елементів, які мають властивість періодично виходити з ладу і пошкоджуватися в ході експлуатації. Паливна система – це важливих механізм, несправність якого може спричинити поломки інших складових, зокрема двигуна. Зрозуміти причину поломки – складно, тому потрібно використовувати спеціальне комплексне обладнання для діагностики та перевірки. Винуватцями проблем можуть виступати, як неякісний бензин, так і термін служби, важкі умови експлуатації транспортного засобу.

Особливу увагу потрібно приділяти витратним предметам, для паливної системи – це фільтри, прокладки та інші гумові елементи. Відтермінування заміни, істотно позначиться на якості роботи, або ж може призвести до важчих проблем і вагомих наслідків. Очищення – це теж незамінна маніпуляція, бо під час використання поганого бензину, який продається на багатьох автозаправних станціях у Києві, фільтри та інші механізми забиваються і забруднюються сильніше і швидше.

Щоб вчасно полагодити неполадку, потрібно звертати увагу на такі ознаки:

  1. Відмова роботи двигуна і всілякі проблеми з пуском. Перебої і просто неякісна робота, провали і подібні перешкоди в експлуатації.
  2. Масляні та інші сторонні відкладення на свічках запалювання.
  3. Виявлення характерних кодів з помилками при проведенні комп’ютерної діагностики сучасної машини.
  4. Відхилення реальних даних про паливо, з показниками на приладовій панелі.
  5. Явні ознаки протікання палива, можна виявити самостійно, без використання спеціального обладнання.
  6. Незвично висока витрата палива, яка не виправдана жодними показниками.
  7. Нехарактерний сильний запах палива в салоні або ж біля транспортного засобу.

Щоб отримати точну інформацію про проблему та її причини, потрібно звертатися до сервісу “V-Service”, саме тут є все необхідне для проведення якісного і грамотного обслуговування, діагностики автомобілів від південнокорейських виробників KIA і Hyundai. Своїми силами виявити проблему дуже складно, бо одна ознака може свідчити про кілька видів ушкоджень, всі вищеописані фактори можуть стосуватися і інших систем: запалювання, електропостачання, двигуна та інших.

Паливна система Hyundai

Транспортні засоби від Hyundai часто зустрічаються на дорогах у Києві та інших областях України. Автомобілі надійні, але неякісне паливо і жахливі дороги здатні прискорити вихід з ладу будь-якої машини. Існує безліч причин, через які ламаються паливні системи. Механізм досить складний, у ньому є кілька важливих складових і витратних предметів, якщо хоча б один функціонує некоректно, це спричинить погіршення роботи інших.

Найчастіші причини поломки:

  1. Використання неякісного палива, яке нерідко зустрічається на вітчизняних АЗС. Якщо ви купили собі пристойний автомобіль, необхідно заправляти його відповідним бензином. У сервіс “V-Service” звертається багато людей, які зовсім купували паливо у вуличних продавців, така економія, приховує в собі великі проблеми і втрати на ремонт.
  2. Попадання води в бак. У рідкісних випадках чужорідна рідина потрапляє з опадами або іншими шляхами, з великою ймовірність – це викликано змішуванням бензину.
  3. Забруднення витратних предметів і фільтрів. Забитий фільтр, не може коректно пропускати рідини і виконувати свою основну функцію, надалі можуть з’явитися неполадки в роботі інших складових.

Послуги

Сервіс “V-Service” проводить діагностики за вищим стандартом якості, комплексна перевірка дає змогу виявити всі слабкі місця і виправити неполадки. Якщо машина сучасна, то використовується комп’ютерна діагностика, з виведенням повноцінного звіту про функціонування комплектуючих.

Перевіряється тиск у паливному насосі, бо через насос можуть виникати проблеми під час холостого ходу або ж провали під час натискання на педаль газу.

Очищення форсунок. Цю послугу можна надавати різними способами, залежно від двигуна та інших особливостей. Використовуючи спеціальну техніку можна очистити інжектор без зняття з двигуна.

Промивання бензобака. Якщо в бачку є сторонні предмети або сторонні рідини його потрібно очистити. Періодичне промивання допоможе уникнути ускладнень і пошкоджень паливної системи. На автозаправках у Києві разом із паливом у ваш автомобіль потрапляють: вода, бруд, іржа та інше сміття. Про низьку якість бензину або дизеля говорять уже багато років.

Оцініть послугу

Схема роботи

Для початку співробітництва необхідно лише заповнити заявку на технічне обслуговування

Заявка на сайті

Заповнивши форму Ви залишаєте заявку на надання послуг

 Заявка на сайті

Дзвінок від менеджера

Наш менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей за Вашою заявкою

Дзвінок від менеджера

Підтвердження заявки

Прорахунок вартості та часу на технічне обслуговування Вашого автомобіля

Постійним клієнтам знижка від 5% до 15%

Щоб стати нашим постійним клієнтом надішліть заявку на перше ТО