Кузовний ремонт

Повний спектр послуг з обслуговування автомобілів Корейського та Японського виробництва на правому березі Києва.

Знижка 5% - 15% постійним клієнтам від обсягу робіт

Ремонт кузова (рихтування, зварювання, фарбування) від 700 грн.
Ремонт пластику від 250 грн.
Фарбування дисків від 300 грн.
Зняття та встановлення кузовної деталі від 150 грн.
Підготовка до фарбування від 150 грн.
Витяжка авто від 150 грн.
Ремонт деталей кузова від 500 грн.
Полірування кузова від 1000 грн.
Полірування фар від 100 грн.
Регулювання зазорів дверей від 250 грн.

Кузовний ремонт Hyundai

Автомобілі від компанії Hyundai об’єднують в собі приємну елегантність, якість збірки і комплектуючих, а також функціональність, інтеграцію сучасних технологій. По всьому світу транспортні засоби від південнокорейських виробників проявляють себе, як надійну, якісну, довговічну техніку. Але вітчизняний клімат, стан доріг і багато інших показників істотно зменшують термін служби машини, прискорюють і провокують поломки різних модулів. Кузов – це важливий елемент, ремонтом якого займаються далеко не всі СТО в місті Києві. Якщо вам потрібна якісна діагностика та надійне виправлення всіх проблем і дефектів, то можете сміливо звертатися в сервіс “V-Service”.

Кузовні роботи вимагають особливого підходу, а також наявності спеціальних інструментів і агрегатів. Ця складова пошкоджується набагато рідше, ніж інші, але все-таки за нею потрібно пильно стежити. Будь-яка мінімальна деформація на кузові спричинить подальші проблеми, появу іржі, погіршення обтікання та інші.

Коли необхідно звертатися в сервіс за обслуговуванням?

 • Після дорожньо-транспортних пригод. Це найочевидніший і найпопулярніший привід, оскільки транспортний засіб необхідно відновити після отриманих пошкоджень. Залежно від розміру збитку авто, варіюється складність і вартість виконання відновлювальних робіт. Комплектуючі замінюються на оригінальні аналоги, бо при використанні більш дешевих підробок, завдається істотної шкоди якості та терміну служби елементів.
 • Якщо на кузові з’явилися мінімальні вм’ятини, потертості, подряпини і сліди деформації. Такі наслідки з’являються через динамічне пошкодження при зіткненні зі сторонніми предметами під час їзди на великій швидкості.
 • Поява іржі та корозії. Подібні дефекти мають бути усунуті в найкоротші терміни, інакше вони швидко поширюватимуться обшивкою. Набагато простіше почистити і заново пофарбувати деталь, ніж закуповувати нову і монтувати її.

За обслуговуванням звертаються водії, які хочуть підготувати авто до продажу, або ж просто оновити зовнішній вигляд, щоб воно виглядало більш свіжим.
Після якісно виконаного ремонту, стан і зовнішній вигляд транспортного засобу буде дуже близьким до нового. Під час продажу цей показник відіграє особливо велику роль, оскільки людина бажає отримати машину в кращому стані.

Кузовний ремонт Kia

Авто від KIA має безліч схожих переваг з моделями від виробника, якого згадували раніше. З кузовом є схожі проблеми і недоліки. Існує кілька видів ремонту кузова, у кожного з них є свої переваги і недоліки, технологія виконання обслуговування також відрізняється.

Відновлення кузова з фарбуванням

Для досвідчених автомобілістів очевидний факт, що корпус – це той елемент, який ви не зможете полагодити самостійно, навіть маючи великий арсенал спеціальної апаратури. Віддаючи перевагу сервісу – ви отримаєте максимально високу якість роботи, стан деталей буде дуже важко відрізнити від заводського.

Головні особливості цього варіанту:

Насамперед усуваються всі ділянки з корозією та іржею. Після зачистки подібних областей, в прогнилі місця встановлюють металеву “латочку”.

Пластина монтується за допомогою зварювального обладнання. У сучасних реаліях використовується другий метод, з використанням епоксидних смол і склотканини. Ефект не поступається зварюванню, але він ефективніший під час роботи з маленькою зоною ураження.

Коригування пластмасових елементів. Тут застосовується виключно склад на основі епоксидної смоли і склотканини, інші способи не користуються великим успіхом і популярністю.

Заміна алюмінієвих комплектуючих. При зварюванні алюмінію, використовується аргонні апарати.

Фарбування і зачистка маленьких відколів, деформацій, потертостей. Залежно від глибини і ступеня пошкодження використовуються різні хімічні розчини і фарби. У наші дні з’явилася велика кількість лакофарбових виробів, які використовуються в автомобільній промисловості. Якщо потрібного кольору немає, то вам буде потрібно почекати поки він прибуде до Києва.

Відновлення без фарбувальних робіт

Цей варіант підійде для обробки автомобіля, у якого немає істотних пошкоджень і вм’ятин. Здебільшого – це мізерні ділянки, для ремонту яких використовують спеціальний прилад для видалення вм’ятин.
Ремонтувати можна елементи кузова, якщо у них пошкоджено виключно верхній, захисний шар лаку.
Подібна варіація прекрасно підійде для усунення невеликих дефектів і неглибоких подряпин на корпусі, які несуть виключно косметичний, естетичний ефект.

5/5 - (2 відгуки)

Часті питання про послугу Кузовний ремонт

 • 👉 Кузовний ремонт що це?

  Кузовний ремонт – це процес відновлення або виправлення пошкоджень, деформацій або корозії зовнішньої металевої конструкції автомобіля, відомої як кузов. Кузов є самою зовнішньою частиною автомобіля, що надає зовнішній вигляд і захищає пасажирів і компоненти автомобіля від зовнішніх факторів.

  Кузовний ремонт може включати в себе різні види робіт:

  1. Видалення подряпин і відколів: Це звичайні пошкодження кузова, які можуть виникнути в результаті контакту з іншими об’єктами, такими як двері, стовпи або каміння.
  2. Ремонт вм’ятин: В результаті зіткнень або ударів може виникнути деформація металевої поверхні, що вимагає виправлення і виправлення.
  3. Фарбування: Після усунення пошкоджень може знадобитися фарбування кузова для відновлення його зовнішнього вигляду.
  4. Заміна деталей: У разі серйозних пошкоджень або корозії можуть знадобитися заміна окремих деталей кузова.
  5. Ремонт іржі: Корозія або іржа вимагає спеціальних заходів щодо усунення та запобігання подальшому руйнуванню металу.

  Кузовний ремонт може виконуватися в автосервісах або спеціалізованих кузовних майстернях, де працівники володіють навичками і досвідом в області відновлення пошкоджених кузовів. Якісний кузовний ремонт не тільки відновлює зовнішній вигляд автомобіля, а й забезпечує його безпеку та структурну цілісність.

 • ☀️ Скільки коштує кузовний ремонт?

  Вартість кузовного ремонту автомобіля може значно варіюватися залежно від різних факторів. Деякі з основних елементів, що впливають на вартість, включають:

  1. Тип пошкоджень: Вартість ремонту залежить від того, наскільки серйозні пошкодження має кузов автомобіля. Дрібні подряпини та вм’ятини обійдуться дешевше, ніж значні пошкодження після аварії.
  2. Марка і модель автомобіля: Ціни на запчастини та трудовитрати можуть відрізнятися для різних марок і моделей автомобілів.
  3. Розташування пошкоджень: Складніше доступні для ремонту ділянки кузова вимагатимуть більше часу і ресурсів.
  4. Місце ремонту: Вартість послуг кузовного ремонту також може залежати від місця розташування автосервісу. У великих містах розцінки зазвичай вищі, ніж у маленьких населених пунктах.
  5. Якість запчастин: Використання оригінальних або більш якісних запчастин може підвищити загальну вартість ремонту.
  6. Додаткові послуги: Якщо потрібна додаткова підготовка поверхні, фарбування або інші послуги, це може збільшити вартість ремонту.

  У зв’язку із зазначеними відмінностями, точну вартість кузовного ремонту найкраще уточнити в автосервісі, надавши інформацію про пошкодження і моделі автомобіля. Майстри можуть провести огляд і надати вам оцінку ремонту.

Схема роботи

Для початку співробітництва необхідно лише заповнити заявку на технічне обслуговування

Заявка на сайті

Заповнивши форму Ви залишаєте заявку на надання послуг

 Заявка на сайті

Дзвінок від менеджера

Наш менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей за Вашою заявкою

Дзвінок від менеджера

Підтвердження заявки

Прорахунок вартості та часу на технічне обслуговування Вашого автомобіля

Постійним клієнтам знижка від 5% до 15%

Щоб стати нашим постійним клієнтом надішліть заявку на перше ТО