Електрика

Повний спектр послуг з обслуговування автомобілів Корейського та Японського виробництва на правому березі Києва.

Знижка 5% - 15% постійним клієнтам від обсягу робіт

Ціни на послуги з обслуговування електрики

Діагностика електрики від 100 грн.
Діагностика акумулятора від 60 грн.
Заміна свічок запалювання від 80 грн.
Заміна акумуляторної батареї від 60 грн.
Заміна стартера від 180 грн.
Заміна автолампочок від 20 грн.

Електрика Kia

Автомобілі від KIA відрізняються великою кількістю автоматизованих і комп’ютеризованих технологій. Завдяки цьому водій відчуває себе комфортніше на дорозі і може управляти агрегатами в салоні просто використовуючи кнопки на рульовому колесі. Бортовий комп’ютер є практично у всіх сучасних моделях, він є універсальним, мультимедійним пристроєм, який об’єднує в собі безліч корисних опцій: від навігатора до аудіо програвача. Але численна електроніка з часом може виходити з ладу і пошкоджуватися, банальний перебій дроту може позбавити водія можливості якісно керувати системами всередині машини.

Ремонт

Згідно зі статистикою сервісу “V-Service”, що в Києві найчастіше ремонтуються ці комплектуючі:

 • Електронні комплектуючі гідропідсилювача керма, для виявлення дефекту потрібна ретельна, досконала діагностика.
 • Перевірка реле, запобіжників, обслуговування або ж заміна їх.
 • Відстеження коректності роботи контролерів, що відповідають за функціонування системи трансмісії коригування, оновлення системи.
 • Повна заміна механізму автоматичного впорскування палива.
 • Діагностика та відстеження помилок з бортового комп’ютера, усунення та скидання їх.
 • Перевірка параметрів, на наявність відхилень від вихідних даних.
 • Зарядка або ж оновлення акумулятора, налаштування на роботу в зимовий період, перевірка готовності до подібних умов експлуатації.
 • Робота з сигналізацій і супутніми приладами.
 • Вирішення неполадок із замком запалювання, в особливо складних випадках – повноцінна заміна останнього.
 • Під час ремонту додатково перевіряється коректність функціонування всієї електроніки. Коли проводиться заміна комплектуючих електроніки, використовуються виключно оригінальні деталі, бо в іншому випадку ви ризикуєте повернуться з ще більшими неполадками. Використовуються тільки якісні запчастини, бо на електроніці потрібно економити в останню чергу.

Загалом, якщо вам потрібна швидка і якісна діагностика електроніки в транспортних засобах від південнокорейських виробників KIA і Hyundai – ви можете сміливо звертатися в сервіс “V-Service”. Сервіс технічного обслуговування вже довго років у цій сфері, тому може гарантувати високу якість виконаної роботи і найлояльніший, прозорий прайс.

Електрика Hyundai

Сучасні моделі, які випускаються даним південнокорейським брендом відрізняються високою якістю, а також технологічністю. Більшість систем і параметрів регулюються і контролюються в автоматичному режимі. Всі автомобілі мають велику кількість електронних елементів, бо з їх допомогою здійснюються ті чи інші маніпуляції. У наші дні, щоб опустити скло, увімкнути підігрів у салоні або ж поміняти пісню, немає потреби прибирати долоні від керма. Рульове колесо нагадує високотехнологічний пульт управління, зроблено це, щоб водій отримував максимальний комфорт і зручність під час водіння.

За технологічними зручностями, таїться невеликий мінус, а саме той факт, що в транспортному засобі присутня складна електрика, яка має властивість виходити з ладу. Для ремонту подібного обладнання знадобиться досвідчений фахівець і спеціальна техніка, подібні є в сервісі “V-Service”, що в Києві.

Діагностика

Перевірка електрики і всього супутнього обладнання здійснюється з використанням спеціального сканера. Якщо автомобіль має бортовий комп’ютер, то коди помилок можна зчитати з нього, отримавши повну, детальну інформацію про роботу не тільки електричних апаратів, а й різних механічних комплектуючих. Для зчитування знадобиться спеціальний пристрій, який зчитує і розшифровує інформацію за допомогою спеціальних датчиків. Сучасна апаратура здатна відстежити стан будь-якого електричного вузла в автомобілі. По завершенню комп’ютерної діагностики, майстер видає результат і звіт про працездатність і всі наявні неполадки. Клієнту пропонується кілька варіантів розв’язання проблеми, також водій інформується про переваги та недоліки того чи іншого методу.

Види технічного обслуговування електроніки.

Під час ремонту транспортного засобу від компанії Hyundai найчастіше проводяться такі маніпуляції:

 • Перевірка електронних схем, тестування блоків управління, пошук помилок і проблем, які потребують усунення.
 • Перевіряється акумулятор на працездатність, за потреби ремонтується або ж замінюється на новий, старий агрегат відправляється на утилізацію на спеціальне підприємство.
 • Виправлення пошкоджень у системі запуску, навіть якщо вона повністю несправна.

Сервіс “V-Service” має всі необхідні агрегати для проведення діагностики та ремонту, професіонали з команди беруться за найскладнішу роботу.

Оцініть послугу

Схема роботи

Для початку співробітництва необхідно лише заповнити заявку на технічне обслуговування

Заявка на сайті

Заповнивши форму Ви залишаєте заявку на надання послуг

 Заявка на сайті

Дзвінок від менеджера

Наш менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей за Вашою заявкою

Дзвінок від менеджера

Підтвердження заявки

Прорахунок вартості та часу на технічне обслуговування Вашого автомобіля

Постійним клієнтам знижка від 5% до 15%

Щоб стати нашим постійним клієнтом надішліть заявку на перше ТО