Підвіска

Повний спектр послуг з обслуговування автомобілів Корейського та Японського виробництва на правому березі Києва.

Знижка 5% - 15% постійним клієнтам від обсягу робіт

Ціни на послуги з обслуговування підвіски

Діагностика ходової частини автомобіля від 100 грн.
Заміна підшипника маточини від 240 грн.
Заміна передніх амортизаторів від 440 грн.
Заміна задніх амортизаторів від 300 грн.
Заміна кульової опори від 120 грн.
Заміна втулки стабілізатора від 300 грн.
Заміна стійки стабілізатора від 80 грн.
Заміна пружин підвіски від 420 грн.
Ремонт ходової частини від 100 грн.
Заміна опори передньої стійки від 240 грн.

Підвіска KIA

Автомобілі – це налагоджені машини, велику роль відіграє кожне комплектувальне і елемент системи, вихід з ладу одного з них тягне за собою плачевні наслідки для всіх інших складових. Підвіска є механізмом, який відповідає за маневреність, стійкість на дорозі і прохідність транспорту, вона бере на себе все навантаження від їзди нерівними ділянками і вибоїнами. Авто від компанії KIA проявляють себе не кращим чином на вітчизняних трасах, зокрема і в Києві, з цієї причини водії змушені регулярно проходити діагностики і ремонтувати машину. Підвіска, під час їзди по вибоїнах та інших нерівностях, починає поступово зношуватися, згодом це тягне за собою повноцінний вихід з ладу.

Цей механізм складається з двох частин: передньої і задньої, на останню припадає набагато менше навантаження, тому її ремонтують рідше. Передній дістається більший збиток не тільки від вибоїн, а й під час різких поворотів.

З чого складається ходова і що в ній може зламатися?

Існує кілька стандартних, характерних ознак несправності, завдяки їм можна самостійно виявити проблему. Щоб не доводити до поломки, необхідно регулярно проводити сервісне ТО. Ходова є комплексним механізмом, тому ремонт проводиться із заміною певних комплектуючих.

У список основних складових системи входять:

  • Важелі. Дані елементи служать досить тривалий час і практично не зношуються. Причиною поломки можуть стати різкі заїзди на бордюри, їзда по ямах і наїзди на лежачих поліцейських. Допускаючи недбалість у ремонті, рихтуючи підвіску, ви ризикуєте вивести з ладу розвал-сходження, тому досвідчені автомобілісти і фахівці рекомендують замінювати зігнуті важелі.
  • Амортизатори. У KIA – це особлива проблема, оскільки термін служби цієї деталі великий, але тільки при їзді на якісній дорозі. У вітчизняних дворах ви ризикуєте досить швидко “вбити” амортизацію.
  • Кульові опори. Щоб транспортний засіб не підвів вас у найбільш невідповідний момент, регулярно перевіряйте цю складову системи.
  • Гумові витратні матеріали. Пильовики, чохли та інші деталі необхідно періодично міняти, оскільки якість сучасної гуми – досить низька, з чим пов’язаний недовгий термін служби.

Повний ремонт підвіски у південнокорейського транспорту забере у вас велику кількість коштів, але, якщо не доводити до поломок і вчасно замінювати комплектуючі, подібних пошкоджень можна уникнути. У такі ситуації, автолюбителі розуміють, наскільки важливо регулярно проводити діагностику.

Підвіска Hyundai

Хоч і автомобілі від більш популярної південнокорейської компанії вирізняються високою якістю, а також меншою примхливістю – вітчизняні дороги не щадять нікого. Ходова ламається приблизно з такою ж періодичністю, що й у KIA. Щоб не доводити до виходу з ладу всієї ходової, необхідно звертати увагу на характерні чинники, які вказують на поломку тієї чи іншої складової.

До їх числа входять:

  • Стуки і скрипи – це найчастіші і найхарактерніші сигнали про необхідність ремонту складових підвіски.
  • Осілий кузов є повідомленням про пошкодження пружин або ж системи амортизації. Цю ознаку легко помітити, допомогти зможе тільки повна заміна амортизації в автомобілі Hyundai.
  • При прямій їзді, транспортний засіб мимоволі, поступово йде в сторону – це також явна ознака пошкодження.
  • Некоректні перевантаження на ту чи іншу вісь транспорту, також сигналізують про необхідність проведення ремонтних робіт і заміну комплектуючих.

Що тягнуть за собою неполадки у функціонуванні підвіски?

Якщо в автомобіля є проблеми з цією складовою водій піддає великому ризику себе і всіх інших учасників дорожнього руху. Якщо є найменші неполадки – це істотно позначиться на керованості, маневреності, а також чутливості авто. На дорозі багато помилок непростимі, тому невелика втрата керування може призвести до жахливого результату.

На низьких швидкостях особливо спостерігаються ускладнення з керуванням, бо сучасні машини від KIA і Hyundai мають чудову аеродинаміку, яка забезпечується за рахунок грамотно продуманого кузова. На великій швидкості, управління може залишатися чітким і чуйним, потоки повітря притискають машину до полотна дороги. При їзді в міських умовах – ви відчуєте відчутне зниження якості керованості та маневреності, оскільки неполадки не будуть компенсовані аеродинамічними властивостями.

Вчасно проведена діагностика, дозволяє вам бути впевненим у своїй безпеці.

Швидкі і грамотний ремонт – дає можливість заощадити кошти, так як невелика перешкода не спричинить за собою великі поломки.

5/5 - (1 відгук)

Схема роботи

Для початку співробітництва необхідно лише заповнити заявку на технічне обслуговування

Заявка на сайті

Заповнивши форму Ви залишаєте заявку на надання послуг

 Заявка на сайті

Дзвінок від менеджера

Наш менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей за Вашою заявкою

Дзвінок від менеджера

Підтвердження заявки

Прорахунок вартості та часу на технічне обслуговування Вашого автомобіля

Постійним клієнтам знижка від 5% до 15%

Щоб стати нашим постійним клієнтом надішліть заявку на перше ТО