Рульове управління

Повний спектр послуг з обслуговування автомобілів Корейського та Японського виробництва на правому березі Києва.

Знижка 5% - 15% постійним клієнтам від обсягу робіт

Ціни на послуги з обслуговування кермового керування

Діагностика кермового управління від 100 грн.
Заміна рульової рейки та насоса від 800 грн.
Заміна рідини ГУР від 120 грн.
Заміна кермової тяги від 160 грн.
Заміна пильника кермової тяги від 200 грн.

Рульове управління Kia

Автомобілі від південнокорейських виробників відрізняються високим рівнем комфорту і особливою увагою до деталей. Згодом будь-який механізм у машині має властивість виходити з ладу. Комплектуючі зношуються, стираються, поступово ламаючись. Досвідчені водії знають, що потрібно регулярно робити технічних огляд і перевірку систем.

Рульове управління – це механізм, від якого безпосередньо залежить чутливість автомобіля, швидкість реакції водія і багато інших чинників. При найменших похибках, ви ризикуєте потрапити в аварію, через що може постраждати ваш транспортний засіб, здоров’я та інші люди.

Ремонтуючи рульову систему, не можна шкодувати гроші, бо подібного роду економія точно не доведе до добра. Комплектуючі необхідно замінювати на оригінальні, витратні предмети повинні регулюватися в чітко встановлені терміни. У кожної складової є свій робочий ресурс, через певну кількість часу він виробляється, цей показник потрібно вміти контролювати і якісно відстежувати. У цьому вам може допомогти регулярне технічне обслуговування і діагностика від сервісу “V-Service”, що в Києві.

Всі сучасні транспортні засоби від компанії KIA мають системи ЕУР або ж ГУР.

Ремонт подібних машин проводиться в два етапи

Під час першого проводиться діагностика, щоб знайти елементи, які відслужили своє.
Непридатні деталі ремонтуються, або ж замінюються новими.

Статистичні показники показують, що в автомобілях від південнокорейської корпорації найчастіше пошкоджуються такі складові:

 • Насос гідропідсилювача, майстер із сервісу насамперед перевіряє ГУР, бо він найчастіше пошкоджується через невеликий ресурс міцності. У ньому є крихкі сальники, підшипники і клапани скидання тиску. Механізм складний, відмова одного елемента, негативно позначиться на функціонуванні наступних.
 • Електродвигун підсилювача, також нерідко є винуватцем неприємностей. При попаданні мінімальної кількості вологи у вузол відбувається коротке замикання, після якого двигун доводиться лагодити.
 • Пильовики, втулки, сальники, гумові прокладки, кільця, ущільнювачі – це витратні матеріали. Вони повинні замінюватися через певну кількість часу або ж пройденої дистанції, незалежно від їхньої працездатності. Зараз гума значно поступається за якістю старій продукції, тому із заміною краще не зволікати, термін служби витратних предметів мінімальний, інакше вони можуть вивести з ладу всю систему.
 • Підшипники клапани, хрестовини та інші стабілізатори роботи керма. Запас міцності у таких запчастин досить великий, вони не надто піддаються зносу, регулярна діагностика дасть вам змогу бути впевненим у цілковитій безпеці та працездатності авто.

Рульове управління Hyundai

За популярністю транспортні засоби від цього південнокорейського виробника значно випереджають конкурентів з аналогічної країни. Але за надійністю рульової системи вони перебувають приблизно на одному рівні якості. Хоч під час складання використовуються найкращі комплектуючі, вітчизняні траси, зокрема й дороги в Києві, істотно підвищують швидкість зносу машини. Тому необхідно проводити огляди, діагностику, ремонт і технічне обслуговування рульової системи автомобіля.

Ознаки поломки рульового управління

 • Проблеми з прокручуванням колеса, кермо повертається з великим зусиллям. Характер поведінки колеса вказує на неполадки елементів. Обертання може бути ускладнене тільки в один бік.
 • Відчутна вібрація під час дотику і керування.
 • Колесо люфтить, хитається і ненадійно фіксується.
 • Стук у колонці під час їзди або ж просто прокручуванні.

Фахівці з сервісу “V-Service” виконують такі види робіт, пов’язаних з рульовим керуванням:

 • Повна діагностика всіх комплектуючих і перевірка справності.
  Ремонт підсилювача, незалежно використовується гідро або ж електронний варіант.
 • Відстежується працездатність рульових вузлів, редукторів, рейок, колонок та інших елементів. При потребі, усуваються несправності і замінюються комплектуючі на оригінальні аналоги.

Клієнту пропонується кілька способів вирішення проблеми, можна відремонтувати старі запчастини, або ж встановити нові, які прослужать в рази довше. Власник авто повністю інформується, щодо переваг і недоліків варіантів обслуговування. Вартість наданої послуги обговорюється перед виконанням ремонту.

У сучасних транспортних засобах від Hyundai робиться наголос на сучасних технологіях, тому рульове колесо встигло стати, таким собі пультом управління. У ньому є безліч електронних елементів, які можуть пошкодитися. Працівники сервісу справжні професіонали своєї справи, які усувають навіть подібного роду несправності.

Оцініть послугу

Схема роботи

Для початку співробітництва необхідно лише заповнити заявку на технічне обслуговування

Заявка на сайті

Заповнивши форму Ви залишаєте заявку на надання послуг

 Заявка на сайті

Дзвінок від менеджера

Наш менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей за Вашою заявкою

Дзвінок від менеджера

Підтвердження заявки

Прорахунок вартості та часу на технічне обслуговування Вашого автомобіля

Постійним клієнтам знижка від 5% до 15%

Щоб стати нашим постійним клієнтом надішліть заявку на перше ТО