Гальмівна система

Повний спектр послуг з обслуговування автомобілів Корейського та Японського виробництва на правому березі Києва.

Знижка 5% - 15% постійним клієнтам від обсягу робіт

Ціни на послуги з обслуговування гальмівної системи

Діагностика гальмівної системи від 100 грн.
Ремонт гальмівної системи від 200 грн.
Заміна передніх гальмівних колодок від 140 грн.
Заміна задніх гальмівних колодок від 140 грн.
Заміна гальмівної рідини від 140 грн.
Заміна гальмівних дисків від 300 грн.
Заміна барабанних колодок від 180 грн.
Заміна гальмівних барабанів від 120 грн.
Заміна гальмівного шлангу від 100 грн.
Заміна троса ручного гальма від 280 грн.
Регулювання ручного гальма від 100 грн.
Заміна головного гальмівного циліндра від 400 грн.
Заміна робочого гальмівного циліндра від 240 грн.
Заміна вакуумного підсилювача гальм від 400 грн.

Гальмівна система KIA

Автомобілі KIA вимагають пильної уваги і якісного обслуговування. В іншому випадку, з’являється підвищений ризик появи поломок, які спричинять за собою великі проблеми. Дуже важливою складовою будь-якого транспорту є його гальмівна система. При виході з ладу, ви ризикуєте не тільки пошкодити автомобіль і завдати шкоди своєму здоров’ю, в небезпеці також опиняються інші учасники дорожнього руху і навіть пішоходи. Саме тому на законодавчому рівні забороняється експлуатація транспорту, якщо несправні гальма.

Ознаки поломки.

Для машин від південнокорейського виробника та інших моделей є такі характерні ознаки:

  1. При гальмуванні автомобіль відводить убік.
  2. Педаль гальма спрацьовує не так точно і має довгий хід.
  3. Сторонні, нехарактерні звуки під час гальмування, такі як скрегіт, свист, писк, вереск і подібні.
  4. Ослаблення або посилення ходу педалі, досвідчений водій з легкістю помітить подібну неполадку.
  5. Відчутне вібрування під час гальмування.
  6. Висока витрата, періодичні втрати гальмівної рідини в спеціальному баку.
    Подібні проблеми не виникнуть, якщо проходити регулярне техобслуговування, але все ж невелика ймовірність є завжди. Особливо з автомобілями KIA, потрібно бути більш завбачливими, бо вони не завжди готові до доріг і кліматичних умов, які є в Києві та інших регіонах України.

У випадках, коли у вас спостерігається одна з вищеописаних ознак, необхідно не зволікати і одразу ж звертатися до сервісу за технічним обслуговуванням. Після проведення діагностики, фахівець виявить поломку і чим вона викликана, після цього можна приступати до ремонту.

Знайти оригінальні запчастини для авто KIA за задовільною ціною – складно, але завдяки сервісу “V-Service”, ви зможете максимально заощадити на ремонті, без найменших втрат в якості обслуговування і комплектуючих.

Вам буде запропоновано кілька шляхів вирішення проблеми, ви зможете вибрати оптимальний варіант ремонту гальмівної системи авто. Вартість послуги залежатиме від цінника на запчастини та складності заміни. Час ремонту, також безпосередньо залежить від наявності комплектуючих і загальної складності поломки.

Гальмівна система Hyundai

Автомобілі марки Hyundai славляться високою якістю збірки, комплектуючих і терміном служби. Але все ж у кожної деталі є свій ресурс, який через певний час має властивість закінчуватися. Через це можуть виникати проблеми і неполадки в роботі гальмівної системи транспорту. У цій справі не можна економити, бо експлуатувати авто зі зламаною системою не можна, оскільки ви піддаєтеся великому ризику. Заміну потрібно довіряти професіоналам своєї справи, у яких за плечима великий досвід у цій сфері. Саме такі майстри працюють в сервісі “V-Service”, який знаходиться в Києві.

Заміна колодок і дисків.

Від вітчизняних доріг гальмівна системи в автомобілях зносяться з більшою швидкістю. У неприємному середовищі, термін служби деталей і окремих систем стає в рази меншим.

Ознаками поломки саме колодок можуть послужити:

  1. Сильний скрип або скрегіт при зупинці.
  2. Писк або ж сильна вібрація при натисканні на педаль.

Після зносу диска, показником служить сильна вібрація, яка відчутно віддається в кермо. Під час заміни цих систем, обов’язково проводиться додаткова перевірка гальмівних супортів і поршнів і обслуговування цих комплектуючих. Якщо відмовитися від такого обслуговування, незабаром з’являться складніші проблеми, як-от супорти, що заклинили, або ж вихід з ладу поршнів.

Заклинив супорт

Коли гальмівний супорт заклинив, водія очікують неприємні сюрпризи у вигляді періодичної відмови одного з коліс, або ж хаотичне гальмування. Ця проблема може зовсім позбавити вас можливості гальмувати тим чи іншим колесом, що спричинить велику небезпеку на дорозі. Уберегти себе від поломки, можна якщо вчасно міняти і перевіряти стан гальмівної рідини та інших комплектуючих.

Бачок з рідиною

Якщо цей резервуар протіче, то ви втратите можливість гальмувати, а педаль буде просто провалюватися під час натискання. Це дуже небезпечна і серйозна проблема, яка запобігається банальним періодичним оглядом автомобіля Hyundai.

Биття в кермі при гальмуванні.

Під час експлуатації транспортного засобу диск поступово зношується і з’являється биття в рульовій системі. При натисканні на педаль, ця проблема серйозно відчувається. Це випливає з того, що диск пошкоджується і стає нерівним. Проблему можна виправити за допомогою його заміни, або ж заточування. Другий варіант підійде, якщо у вас диск все ще досить товстий для обточування.
Будь-які проблеми пов’язані з автомобілями Hyundai і KIA можна вирішити в сервісному центрі “V-Service”.

5/5 - (1 відгук)

Схема роботи

Для початку співробітництва необхідно лише заповнити заявку на технічне обслуговування

Заявка на сайті

Заповнивши форму Ви залишаєте заявку на надання послуг

 Заявка на сайті

Дзвінок від менеджера

Наш менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей за Вашою заявкою

Дзвінок від менеджера

Підтвердження заявки

Прорахунок вартості та часу на технічне обслуговування Вашого автомобіля

Постійним клієнтам знижка від 5% до 15%

Щоб стати нашим постійним клієнтом надішліть заявку на перше ТО