Зчеплення

Повний спектр послуг з обслуговування автомобілів Корейського та Японського виробництва на правому березі Києва.

Знижка 5% - 15% постійним клієнтам від обсягу робіт

Ціни на послуги з обслуговування зчеплення

Діагностика зчеплення від 40 грн.
Заміна головного циліндра зчеплення від 220 грн.
Заміна двомасового маховика від 1600 грн.
Регулювання тросика зчеплення від 60 грн.
Заміна комплекту зчеплення від 800 грн.
Долив гідравлічної рідини зчеплення від 20 грн.

Зчеплення KIA

Транспортні засоби від іншого південнокорейського виробника, а саме Kia теж мають успіх. Зчеплення в машинах має безліч схожих елементів.

Поломки і дефекти також схожі, в список типових несправностей, згідно зі статистикою сервісу технічного обслуговування “V-Service”, що в Києві входять:

  1. Деформація, вихід з ладу вижимного підшипника.
  2. Стирання фрикційного матеріалу на веденому диску, через потрапляння оливи, а також підвищених навантажень під час водіння.
  3. Вихід з ладу натискних пружин, які в народі іменуються “Пелюстки”. У матеріалу, з якого вони виконані, невеликий запас міцності, отже – термін служби дуже маленький. Проблеми з підшипником зменшують термін служби цих пружин.

Всі комплектуючі, які входять до складу загального механізму постійно піддаються динамічному впливу, через це швидко стираються і зношуються. Діагностиці системи зчеплення приділяється особлива увага, оскільки вона служить в рази менше, ніж інші модулі автомобіля. Під час перевірки знімається вузол і розбирається весь механізм, зливається масло з КПП, останню також можуть зняти для точної перевірки. Займатися ремонтом зчеплення – дуже проблемно, чимало сервісів відмовляються братися за подібні автомобілі через те, що немає спеціального обладнання, а фахівці не володіють належним досвідом і навичками.

Тому, довіряти роботу з системою зчеплення можна виключно професіоналам з сервісу “V-Service”, так як у кожного майстра за плечима великий досвід, а в станції ТО є все необхідне для проведення якісної діагностики та подальшого ремонту.

Зчеплення Hyundai

Автомобілі Hyundai давно займають лідируючі позиції в усьому світі, як у Києві, так і по всій Україні транспортні засоби від південнокорейського виробника мають досить великий успіх. Автолюбителі вибирають дані машини, так як вони мають високу якість збірки, відчувається комфорт і зручність при водінні. Зчеплення – це важливий елемент машини, вона є складовою системи трансмісії, тому частина навантаження при гальмуванні переходить на неї. З її допомогою двигун може м’яко і легко з’єднуватися з трансмісією в момент перемикання передачі водієм. Зчеплення є дуже складним механізмом, під час діагностики та ремонту якого необхідно володіти спеціальним обладнанням, досвідом і вміннями. В іншому разі, ви ризикуєте пошкодити механізм, що призведе до великих витрат на відновлення працездатності.

Як часто потрібно займатися діагностикою?

Для кожного автолюбителя є свій пробіг, після якого потрібно відправляти авто на повну перевірку, за необхідності ремонт і заміну витратних предметів. Ресурс міцності зчеплення безпосередньо залежить від водія і його акуратності, манери водіння. Бо якщо людина любить поганяти, при різкому гальмуванні, через деякий час зчеплення почне сипатися, в такому випадку потрібно перевірятися в сервісі технічного обслуговування набагато частіше. В середньому для стандартного автолюбителя нормальним є перевірка кожні 20 тисяч кілометрів, вирушаючи на діагностику, ви отримаєте можливість усунути всі неполадки і пошкодження ще на початковій стадії. Повноцінна заміна зчеплення проводиться кожні 100-150 тисяч кілометрів, бо механізм не найнадійніший, постійно задіюється і має невеликий запас міцності.

Коли потрібно їхати в сервіс?

Існує кілька основних ознак, виявивши які, водій зобов’язаний найближчим часом звернутися в СТО, інакше він наражає на велику небезпеку не тільки себе і транспортний засіб, а й інших учасників дорожнього руху і навіть пішоходів. Відмова зчеплення тягне за собою великі проблеми, особливо якщо таке лихо наздожене в найбільш невідповідний момент.

Фактори, які говорять про необхідність регулювання або ремонту:

  1. Вільний хід педалі значно зменшився, орієнтуватися можна за показником у 3 сантиметри. Якщо у вас цей параметр менший, потрібно звернутися в сервіс “V-Service” для регулювання.
  2. Сторонні шуми, звуки, вібрації, ривки під час відпускання педалі. При натисканні можуть виникати подібні проблеми, стуки.
  3. Педаль іноді западає, після чого не повертається у вихідне положення.
  4. Витік рідини з гідроприводу та інші явні ознаки пошкодження механізму.
  5. Ривки, відсутність плавного старту.
  6. Проблеми під час спроби перемкнути передачу, або ж некоректне спрацьовування механізму.
  7. Перегрів двигуна, збільшена витрата палива – це ознаки відправити авто на обслуговування.

У разі, коли зчеплення поламано або ж функціонує некоректно, автомобіль сильно пробуксовуватиме, їхатиме ривками, будуть просідання за потужністю і набором швидкості. Якість і комфорт від їзди значно знизяться.

Оцініть послугу

Схема роботи

Для початку співробітництва необхідно лише заповнити заявку на технічне обслуговування

Заявка на сайті

Заповнивши форму Ви залишаєте заявку на надання послуг

 Заявка на сайті

Дзвінок від менеджера

Наш менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей за Вашою заявкою

Дзвінок від менеджера

Підтвердження заявки

Прорахунок вартості та часу на технічне обслуговування Вашого автомобіля

Постійним клієнтам знижка від 5% до 15%

Щоб стати нашим постійним клієнтом надішліть заявку на перше ТО