ГБО

Повний спектр послуг з обслуговування автомобілів Корейського та Японського виробництва на правому березі Києва.

Знижка 5% - 15% постійним клієнтам від обсягу робіт

Газобалонне обладнання для Kia

Більшість власників автомобілів Kia також бажають економити досить великі суми, саме тому встановлюють ГБО. У цього модуля є список переваг, до числа основних входять:

Економія грошей

Якщо рахувати в літражі, то газу витрачатися на 10-15 відсотків більше, але вартість такого виду палива в рази нижче ніж на бензин. Газ зростає в ціні набагато повільніше, а останнім часом проявляє тенденцію зниження, тож обладнання відіб’є свою вартість у найкоротші терміни.

Поліпшення продуктивності і терміну служби двигуна

Газ горить набагато повільніше і рівномірніше, бо у нього октанове число більше. На запас міцності – це також впливає сильно, згідно зі статистикою, знос зменшується практично в половину, таким чином ви значно заощадите на технічному обслуговуванні.

Витрата масла також істотно зменшиться

У середньому споживання цього розхідника також зменшується в половину.

Екологія

Даний тип палива чистіший, кількість шкідливих речовин, вихлопів значно зменшиться. У камері згоряння не з’являтимуться відкладення, що також є великим плюсом для свічок запалювання (це також суттєва економія на обслуговуванні). Якщо ви дбаєте про навколишнє середовище, то встановлення ГБО може стати першим кроком на зустріч до зеленого світу.

Збільшені баки

Тепер ви зможете проїжджати набагато більше, без зупинок на дозаправку.

Простота у використанні.
Газове балонне обладнання дуже просте в експлуатації. Ви також маєте можливість перемикатися між різними видами палива.

Крім переваг, є кілька незначних мінусів, про які необхідно знати.
ГБО з’їдає місце в багажнику, що буде неприємною властивістю для невеликих транспортних засобів. Для паркетників, позашляховиків або ж інших, більших машин, втрата частини простору в багажнику буде несуттєвим мінусом

Необхідно проводити реєстрацію в МРЕВ, але для багатьох – це не проблема. Про цей факт потрібно просто пам’ятати.

Окупність

В середньому по Україні і в Києві, автомобілісти окупають всі витрати на установку за період менше року. Для кожного водія цей показник свій. Якщо експлуатувати автомобіль частіше, то і гроші відіб’ються в рази швидше. У мережі є безліч калькуляторів, за допомогою яких можна ефективно і швидко розрахувати економію за період або ж пробіг, з огляду на витрату палива і середній щомісячний пробіг.

Газобалонне обладнання Hyundai

Транспортні засоби від даного виробника обирають багато людей по всьому світу, в тому числі в Києві і всій Україні. Сучасні автомобілі мають безліч приємних комп’ютеризованих функцій, які дають змогу керувати з великим комфортом, машини від південнокорейського виробника радують не надто високою вибагливістю до ремонту і довгим терміном служби навіть на вітчизняних дорогах.

У сучасних реаліях в Україні більшість автолюбителів перейшли саме на газове обладнання. Бо їздити на бензині дуже дорого, а ціна на паливо регулярно підвищується. Власники авто престижного класу, також обирають установку ГБО, так як це в першу чергу економічно вигідно. Вартість обладнання залежить від покоління, модельного ряду вашого транспорту і багатьох інших деталей. Першими, хто помітили переваги газового палива – стали таксисти та інші люди, які заробляють на своєму автомобілі. Якщо ваш пробіг на рік понад 25-30 тисяч кілометрів, користуючись звичайним бензином ви щорічно втрачаєте великі суми.

Через високий попит, технології, що використовуються в газобалонному обладнанні, зробили крок далеко вперед, наразі найпопулярнішим і затребуваним є четверте покоління. Подібна апаратура може бути встановлена не тільки на бензиновий, а й на дизельний і більш складні двигуни.

Що входить у вартість послуги: встановлення ГБО?

Насамперед ви платите за встановлення і саму систему, вартість варіюється залежно від покоління та інших чинників.

  • Перш, ніж переходити до встановлення і вибору комплектуючих, проводиться діагностика систем автомобіля і підготовка до монтажу.
  • Підготовка та налаштування системи до експлуатації.
  • Всілякі консультації та підказки щодо використання і підбору оптимальних складових.

У сервісі “V-Service” ви також можете час від часу проходити технічне обслуговування і ремонтувати різні комплектуючі та складові авто.
Встановити подібну систему не є проблемою, в сервісі є все найнеобхідніше, а також досвідчені фахівці у яких за плечима величезна кількість завершених проектів. Монтаж не займає великої кількості часу, навіть на сучасних моделях, а окупність розрахувати досить просто. Будь-який фахівець скаже, що вона не змусить себе довго чекати.

4.8/5 - (5 відгуків)

Схема роботи

Для початку співробітництва необхідно лише заповнити заявку на технічне обслуговування

Заявка на сайті

Заповнивши форму Ви залишаєте заявку на надання послуг

 Заявка на сайті

Дзвінок від менеджера

Наш менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей за Вашою заявкою

Дзвінок від менеджера

Підтвердження заявки

Прорахунок вартості та часу на технічне обслуговування Вашого автомобіля

Постійним клієнтам знижка від 5% до 15%

Щоб стати нашим постійним клієнтом надішліть заявку на перше ТО