Сервісне ТО

Повний спектр послуг з обслуговування автомобілів Корейського та Японського виробництва на правому березі Києва.

Знижка 5% - 15% постійним клієнтам від обсягу робіт

Ціни на послуги Сервісного ТО

Заміна олії у двигуні від 100 грн.
Планове техобслуговування від 200 грн.
Комп'ютерна діагностика від 100 грн.
Заміна повітряного фільтра двигуна від 40 грн.
Заміна повітряного фільтра салону від 40 грн.
Заміна олії в КПП від 120 грн.
Заміна охолоджувальної рідини від 240 грн.
Заміна ременя ГРМ від 600 грн.
Заміна приводного ременя від 100 грн.
Заміна роликів ГРМ від 600 грн.
Заміна комплекту ременя ГРМ з роликами та водяною помпою від 800 грн.
Заміна роликів приводу від 140 грн.

Hyundai ТО

Важливо стежити за справністю свого автомобіля марки Hyundai, від цього залежить його термін служби і ваша безпека на дорозі. Віддаючи перевагу регулярному технічному обслуговуванню, ви отримуєте можливість бути впевненим у своїй безпеці, а також в тому, що автомобіль найближчим часом не підведе вас. Під час обслуговування проводяться різні перевірки, а також заходи профілактики, запобігаючи поломці ви зможете істотно заощадити. Ремонт комплектуючих коштує в рази дорожче, ніж регулярний технічний огляд.

Автомобілі від компанії Hyundai відрізняються високою якістю збірки і надійністю, але, як і будь-яка інша техніка, вони вимагають регулярних профілактичних робіт. З огляду на стан доріг у Києві та інших регіонах України – необхідно приділяти особливу увагу перевіркам працездатності систем машини.

Існують два основних види оглядів, вони комплексні і мають суттєві відмінності

Кожен з них має проводитися раз на певну кількість часу або ж кілометрів пробігу.

 • Кожні 10-20 тисяч кілометрів пробігу, необхідно регулювати такі системи, як шини, розвал-сходження, повітряні фільтри, петлі, замки, заряд акумулятора та інші. Виконання подібного роду діагностики дає змогу зменшити витрату палива, захистити транспорт від небажаних поломок. Роботи досить прості, але є аспекти, які без особливих знань і спеціального інструменту просто не виконати.
 • Діагностику другого типу проводять кожні 30 тисяч кілометрів. Суть перевірок залишається такою ж, але складність робіт набагато вища. Таке обслуговування передбачає розбір і зняття елементів з автомобіля, а також повну заміну витратних рідин. Заміні підлягають приводні ремені, очищаються системи. Проводиться загальне, комплексне, серйозне обслуговування, яке навряд чи зможе виконати простий автолюбитель.

Ніколи не можна забувати про сервісне ТО, переносити його також не рекомендується, оскільки ви піддаєте ризику системи автомобіля, своє здоров’я та інших учасників дорожнього руху. Якщо подивитися на економічну складову питання, то набагато вигідніше не затягувати з сервісним техобслуговуванням, бо ремонт транспорту в 90 відсотках випадків обійдеться вам у більшу суму.

Kia ТО

Автомобілі марки KIA користуються великою популярністю у автолюбителів, оскільки вони дають комфорт і безпеку під час водіння. Але за станом різних систем потрібно стежити з чіткою періодичністю, в іншому випадку вам доведеться витрачати великі гроші за ремонт. У Києві ремонт машини від південнокорейського виробника буде коштувати чималу суму, тому досвідчені автомобілісти вибирають час від часу проходити сервісне ТО.
У машинах є велика кількість витратних матеріалів, за станом яких потрібно пильно стежити. Заміна коштуватиме копійки, а ось поломка системи, яка може з’явиться через несвоєчасне обслуговування авто, може потягнути за собою колосальні витрати.

Існує чотири види ТО

 • Щоденне.
  Проводиться автомобілістом щодня, це прості перевірки фар, тиску в колесах та інших основних систем.
 • ТО 1.
  Включає в себе набір простих процедур, спрямованих на захист авто від пошкоджень і запобігання поломок.
 • ТО 2.
  Другий тип, відрізняється від першого, тим що діагностика складніша, бо доводиться знімати запчастини, розбирати різні комплектуючі для перевірки цілісності та очищення. Робиться в 1.5 – 2 рази рідше, ніж вищеописані варіант.
 • Сезонне.
  Проводиться при зміні сезонів, перевіряється функціонування складових, замінюються рідини, гума та інші елементи, під певну пору року. З огляду на вітчизняний клімат дані діагностики необхідні мінімум 2 рази на рік.
  Крім періодичних перевірок, які проводяться за пробігом авто, необхідно робити сезонні перевірки. Основне завдання такого ТО, перевірити функціонування охолодження, кондиціонування і підігріву, в залежності від сезону. Потрібно готувати авто до нових погодних умов, замінювати рідини, гуму та інші комплектуючі. Якщо ви їздите в Києві та інших куточках України, то сезонні перевірки потрібні мінімум два рази на рік.

Переваги сервісу “V-Service”

 • Запорукою довгої служби авто є якість витратних матеріалів і рідин. У сервісі “V-Service” використовуються виключно оригінальні комплектуючі, а також якісні витратні предмети і рідини, які виробляються кращими компаніями з усього світу.
 • Вартість послуг гранично прозора, ціна залежить виключно від вартості комплектуючих, а також складності перевірок. Сторонні націнки відсутні, прайс обговорюється заздалегідь, майстер приступає до виконання огляду, тільки після угоди клієнта.
5/5 - (1 відгук)

Схема роботи

Для початку співробітництва необхідно лише заповнити заявку на технічне обслуговування

Заявка на сайті

Заповнивши форму Ви залишаєте заявку на надання послуг

 Заявка на сайті

Дзвінок від менеджера

Наш менеджер зв'язується з Вами для уточнення деталей за Вашою заявкою

Дзвінок від менеджера

Підтвердження заявки

Прорахунок вартості та часу на технічне обслуговування Вашого автомобіля

Постійним клієнтам знижка від 5% до 15%

Щоб стати нашим постійним клієнтом надішліть заявку на перше ТО